بهره برداری از 10مرکز کوثر در 3ماه نخست امسال/برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی نیمه...

کد خبر : #1762
تاریخ انتشار : سه شنبه, 20 تیر 1396 10:50
تعداد بازدید کننده : 56
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بهره برداری از 10مرکز کوثر در 3ماه نخست...
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران از فعالیت 90 مرکز کوثر در 3 ماه اول امسال خبر داد و گفت: ظرفیت مراکز ما حدود 1200 نفر است و در حال حاضر حدود هزار نفر در آن ها فعالند.

به گزارش ایسنا، فهمیه فیروزفر با اشاره به فعالیت بیش از 80مرکز کوثر تا پایان سال گذشته اظهار کرد: به منظور رفاه حال زنان سرپرست خانوار و اهمیت توانمندسازی این افراد، در 3 ماه نخست سال جاری تعداد مراکز کوثر به حدود 90 مرکز افزایش پیدا کرد.

وی گفت: ظرفیت فعلی مراکز موجود حدود 1200 نفر است و در حال حاضر نیز 1000 نفر از زنان سرپرست خانوار در این مراکز فعالند.

رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره از نمایشگاه زنان و تولید ملی در نیمه دوم شهریورماه ماه امسال بیان کرد: مذاکرات لازم با تولیدکننده ها انجام شده و از شرکت کنندگان درخواست کرده‌ایم تا امسال پرشورتر از همیشه در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، فیروزفر همچنین به برگزاری نمایشگاهی با لوگو مشابه لوگو نمایشگاه زنان و تولید ملی طی روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: به دلیل استفاده برگزار کنندگان نمایشگاه از لوگویی شبیه لوگوی نمایشگاه زنان و تولید ملی برخی به اشتباه گمان کردند یازدهمین دوره از نمایشگاه امسال زودتر از موعد برگزار شده است. بر این اساس هر گونه ارتباط میان نمایشگاه زنان و تولید ملی و نمایشگاهی که در بوستان گفت و گو در حال برگزاری است را رد می کنیم.