حضور زنان کارآفرین ایرانی در روسیه

کد خبر : #1752
تاریخ انتشار : یکشنبه, 18 تیر 1396 10:22
تعداد بازدید کننده : 68
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
حضور زنان کارآفرین ایرانی در روسیه
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت که بانوان توانمند این استان برای نخستین بار در تاریخ فعالیت های اقتصادی ، نمایشگاه داری در خارج از کشور را در کشور روسیه تجربه می کنند .

به گزارش ایرنا، مریم جمشیدی روز شنبه افزود : بانوان مازندرانی در نمایشگاه اختصاصی توانمندی های اقتصادی ایران با محوریت مازندران در ولگا گراد کشور روسیه شرکت می کنند .
وی زمان برگزاری این نمایشگاه را 25 تا 28 مرداد امسال اعلام کرد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده مازندران گفت که با هماهنگی های صورت گرفته پنج غرفه این نمایشگاه به بانوان کارآفرین استان مازندران اختصاص داده شده است .
وی با اعلام این که بانوان کارآفرین مازندران حسب موفقیت ها و تلاش هایشان در چهار سطح شهرستانی ، استانی ، ملی و بین المللی برای حضور در نمایشگاهها رده بندی شده اند ، افزود : در نمایشگاه کشور روسیه از بانوان کارآفرین موفق در سطوح بین المللی برای این منظور دعوت می شود .
نمایشگاه اختصاصی توانمندی های اقتصادی ایران با محوریت مازندران با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران ، اتاق بازرگانی ، صنعتی ، معدنی و کشاورزی ، استانداری و سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران برگزار می شود .
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از رفع مشکلات پیش روی فعالیت و اشتغال بیش از 300 نفر از زنان به عنوان یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان نام برد و گفت : با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به آنها ، مشکلاتشان رفع شد .
وی افزود : از سال 93 تا ابتدای سال جاری به این تعداد از زنان در مازندران بیش از 60 میلیارد ریال تسهیلات صندوق کار آفرینی و امید پرداخت شده است .
مازندران حدود سه میلیون و 290 هزار نفر جمعیت دارد که نیمی از این جمعیت را بانوان تشکیل می دهند.